Pretraga

Karijera

Karijera u kompaniji TeleTrade

TeleTrade je poznata kao kompanija koja pripada grupi koja se najdinamičnije razvija i svakodnevno povećava broj radnih mesta, kao i uslove rada za svoje zaposlene.

14 juna 2012 godine, HK TeleTrade je dobila titulu «Poslodavac godine na finansijskom tržištu – Forex». Takođe, 27 novembra iste godine na ceremonijalnoj dodeli nacionalnih priznanja u oblasti biznisa, HK TeleTrade je postao nosilac priznanja «Kompanija godine» u kategoriji «Za kreiranje novih radnih mesta».

Karijera u kompaniji Teletrade – to nije samo posao od prestiža i sigurnost u bolje sutra, već je to pre svega ogromna prilika za lični i profesionalni razvoj i rast. Ukoliko ste odgovorni, organizovani i spremni za zanimljiv posao – evo dobrog predloga za Vas.

Svojim zaposlenim nudimo:

  • Zvanično zaposlenje u kompaniji
  • Redovnu zaradu
  • Korporativnu obuku unutar kompanije i o trošku kompanije
  • Plaćeno stažiranje
  • Mogućnost karijernog, profesionalnog i stručnog usavršavanja i ličnog razvoja

Čekamo vas u našim prostorijama ukoliko ste:

  • Odgovorni prema postavljenim zadacima i uvek završite ono što započnete
  • Elokventni ste i dobri prezenteri
  • Želite da dosegnete nove horizonte u oblasti finansija i finansijskih tržišta

Opis posla

Otvorena radna mesta u HK TeleTrade

Менеджер по работе с клиентами

Obaveze:

  • Работа с клиентской базой (без поиска клиентов)
  • Проведение презентаций по проектам
  • Сопровождение сделок
  • Консультирование по услугам компании
  • Работа с V.I.P. клиентами

Zahtevi:

  • Целеустремленность
  • Умение и желание работать в команде
  • Высшее или среднее специальное образование
  • Возможно без опыта работы в данной сфере
Izaberi

Финансовый аналитик

Obaveze:

  • Составление аналитических прогнозов
  • Отслеживание экономической фундаментальной информации о движении на финансовых рынках
  • Проведение аналитических и научно-исследовательских работ
  • Осуществление мониторинга публикаций зарубежных средств массовой информации
  • Составление отчетной документации
  • Участие в подготовке совещаний, проводимых аналитическим отделом

Zahtevi:

  • Опыт работы приветствуется
  • Знание базовой информации о финансовых рынках
  • Высокая эрудированность
  • Хорошие ораторские способности
  • Умение и желание работать с людьми
  • Нацеленность на результат
  • Презентабельная внешность
Izaberi

Руководитель клиентского отдела

Obaveze:

  • Управление и контроль работы отдела
  • Участие в обучении, аттестации и адаптации сотрудников
  • Разработка планов по повышению показателей
  • Составление ежемесячной отчетности по работе отдела
  • Создание мотивационных программ
  • Работа с клиентской базой

Zahtevi:

  • Опыт работы на руководящей должности от 3-х лет
  • Возраст кандидата от 25 лет
  • Образование не ниже ср. специального
  • Приветствуется опыт работы в сфере продаж
Izaberi

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, TeleTrade koristi kolačiće. Nastavkom pregleda sajta teletrade-dj.rs. slažete se sa korišćenjem kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.